Nawigacja

Drodzy Rodzice !!!

Witamy na stronach Przedszkola nr 1 w Sławnie. W naszym przedszkolu wiemy jak ważny dla Państwa jest rozwój waszych dzieci. Dlatego obok opieki i zabawy stawiamy na profesjonalną edukację.Wasze dzieci rozwijają się w przyjaznej atmosferze pod okiem fachowej kadry stosującej nowoczesne metody wychowania. Dla nas – nauczycieli - dzieci to nie tylko wychowankowie – ale mali towarzysze zabaw. Naszym celem jest stymulowanie rozwoju, kształtowanie i rozwijanie aktywności dziecka wobec siebie, innych ludzi i otaczającego świata, wspomaganie rodziny w wychowaniu dziecka, przygotowanie do osiągnięcia gotowości szkolnej.

• Przedszkole Nr 1, im. Kubusia Puchatka
    76-100 Sławno