Nawigacja

 • Mistrzowie zbiórki makulatury

  25.04.2018

  Drodzy rodzice!

  Kończy się II etap konkursu Mistrzowie Zbiórki Makulatury.

  Makulaturę można przynosić do piątku, 25 maja 2018 r. 

   

 • Koncert muzyczny "Czy smog to współczesny smok?

  W czwartek 12 kwietnia odbył się koncert muzyczny pt. „Czy smog to współczesny smok? Chcę oddychać czystym powietrzem i pić zdrową wodę."

  Zapraszamy do albumu na fotorelację. 

 • X Przedszkolny Przegląd Teatralny

  04.04.2018

  4 kwietnia, w Sławieńskim Domu Kultury odbył się X Przedszkolny Przegląd Teatralny, zorganizowany przez Przedszkole nr 4 w Sławnie. W tym roku nasze przedszkole reprezentowały pięciolatki z grupy Tygryski, które przedstawiły bajkę o Kopciuszku. 

  Zapraszamy do galerii zdjęć. 

 • Życzenia Świąteczne

  30.03.2018

  Święta Wielkanocne to czas otuchy i nadziei.
  Niech nadchodząca wiosna
  przyniesie wraz z promieniami słońca
  zdrowie, inspirację i energię do działania
  a świąteczne dni upłyną
  w atmosferze serdecznych spotkań rodzinnych,
  w duchu polskiej tradycji.

  Zdrowych i pogodnych Świąt

  wszystkim dzieciom, ich rodzinom życzą: 

  Dyrektor i Pracownicy Przedszkola nr 1, 

  im. Kubusia Puchatka w Sławnie.
   

   

 • Podziękowania

  24.03.2018

  Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, pracownikom przedszkola, dzieciom oraz gościom przedszkolnego kiermaszu świątecznego, którzy wsparli naszą placówkę. Szczególne podziękowania kierujemy do rodziców, którzy dodatkowo upiekli i dostarczyli na kiermasz przepyszne, domowe ciasta. 

  Dziękujemy :)

 • Leniwy Kiciuś - przedstawienie teatralne

  22.03.2018

  W czwartek 22 marca, nasze przedszkole odwiedzili aktorzy krakowskiej grupy "Horyzont".  Przedszkolaki poznały przygody leniwego kota Kiciusia i pracowitej pszczólki Bzyk oraz dowiedziały się, że tylko przez pracę i wytrwałość można dojść do celu. 

  Dzieci z wielkim skupieniem obejrzały przedstawienie i wielkimi brawami nagrodziły aktorów. Zadowolone i uśmiechnięte wróciły do swoich grup.

  Zapraszamy do galerii zdjęć. 

 • Pierwszy Dzień Wiosny

  21.03.2018

  Żegnaj Zimo, witaj Wiosno!!!

  21 marca kubusiowe przedszkolaki witały nową porę roku - Wiosnę. Uroczystość rozpoczęła się w sali starszaków, gdzie odbyły się zabawy i konkursy pod hasłem "Zielony Dzień". Po zabawie w sali, w barwnym korowodzie z Marzanną, dzieci głośnymi okrzykami pożegnały zimę i powitały długo oczekiwaną wiosnę. 

  Zapraszamy do galerii zdjęć. 

 • Kiermasz Wielkanocny

  20.03.2018

  Drodzy rodzice !

  W dniach 22-23 marca, odbędzie się w naszym przedszkolu Kiermasz Wielkanocny. W czwartek będzie możliwość zakupu ozdób i dekoracji świątecznych, natomiast w piątek zapraszamy na przepyszne, domowe ciasta.  

  Serdecznie zapraszamy. 

 • Akademia z okazji Dnia Kobiet

  08.03.2018

  8 marca odbyła się w naszym przedszkolu akademia z okazji Dnia Kobiet, którą przygotowały wraz ze swoją Panią, dzieci z grupy Sowy- mądre głowy. Wystrojone dziewczynki i eleganccy chłopcy zaprezentowali zgromadzonym gościom piękne wierszyki i tańce. Po występie każda Pani została obdarowana ślicznym tulipankiem oraz zaproszona do wspólnego tańca. Po występie starszaków własnoręcznie zrobione upominki, wręczyli zebranym paniom, chłopcy z pozostałych grup. 

  Paniom i dzieciom z grupy Sowy dziękujemy za bardzo miłą niespodziankę. 

  Zapraszamy do galerii zdjęć smiley

 • Pomoc dla Majki

  Szanowni Rodzice

  Zwracam się do Was z ogromną prośbą wsparcia Rodziny Państwa Bliszcz, których mieszkanie na skutek akcji gaśniczej poddasza zostało całkowicie zalane.

  Do Naszego Przedszkola uczęszcza 4-letnia Maja.

  Okażmy serce i małym gestem w postaci symbolicznej pomocy finansowej podarujmy im odrobinę ciepła.

  Puszka na datki znajduje się w grupie II "Kubusie"

                                                                                                         Dziękuję

 • Przedstawienie teatralne o królu Nicnierobie

  20.02.2018

  We wtorek (20 lutego) po raz kolejny odwiedzili nas aktorzy z teatru Krokodyl. Przedszkolaki poznały historię pewnego króla, który nic nie robił. Skoro nic nie robił to też nic nie umiał, bo mu się nie chciało uczyć. Dopiero czary dwóch wróżek, zielony nos i perspektywa wygnania z królestwa, uprzytomniły mu, że warto pracować i się uczyć. 

  Zapraszamy do galeii zdjęć. 

 • Mistrzowie zbiórki makulatury

  14.02.2018

  Zakończył się I etap konkursu "Mistrzowie zbiórki makulatury roku szkolnego 2017/2018", organizowanego przez Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sławnie. W pierwszym etapie zajęliśmy II miejsce. Pomimo dużego zaangażowania dzieci i ich rodzin nie udało nam się wygrać głównej nagrody. Ale nic straconego, bo przed nami II etap, który potrwa do 31 maja. Naprawdę warto, bo do zdobycia jest nagroda o równowartości 3 000 zł.

  W środę 14 lutego, z rąk pana Jacka Ścigały  – prezesa MPGKiM w Sławnie, zostały wręczone nagrody i dyplomy dla najlepszych zbieraczy z naszego przedszkola. 

  I miejsce - Michalina Ławniczak

  II miejsce - Zuzanna Kumaniecka

  III miejsce - Julia Kupniewska

  Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. 

   

 • Wizyta w Dziennym Domu Pomocy Medycznej

  13.02.2018
 • Gramy z WOŚP

  14.01.2018

  Nasze przedszkolaki i ich rodziny po raz kolejny przyłączyły się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku 26 finał WOŚP odbył się 14 stycznia 2018 w hali widowiskowo-sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3. Dzieci zaprezentowały na scenie swoje umiejętności wokalne i taneczne. Swój wkład w WOŚP mieli też rodzice naszych podopiecznych. Serdecznie dziękujemy za udział ze swoimi pociechami w tak ważnej akcji, propagowanie idei pomocy innym oraz za domowe wypieki, które zostały przeznaczone do sprzedaży. Oczywiście pieniążki ze sprzedaży ciast zasiliły konto WOŚP. 

 • Bal Karnawałowy

  05.01.2018

  Wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale. 

  Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. 

              W tym roku nasz bal odbył się 5 stycznia. Już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie: wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerze, piraci, policjanci ...  nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno :) Zaraz po wykonaniu zdjęć, dzieci ze wszystkich grup udały się do sali starszaków, gdzie czekał na nich wodzirej, który zachęcał do wspólnych zabaw i tańców. Było bardzo kolorowo, głośno i radośnie. 

              Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

      

 • Bezpieczne ferie - spotkanie z panią policjant

  11.01.2018

  11 stycznia odbyło się spotkanie z panią policjant z Komendy Powiatowej Policji w Sławnie pod hasłem "Bezpieczne ferie". Zaproszony gość przedstawił dzieciom najważniejsze informacje dotyczące bezpiecznych zabaw na śniegu i nie tylko. 

  Zapraszamy do albumu fotograficznego na relację ze spotkania. 

 • Aukcja charytatywna dla Poli i Maksa

  02.01.2018

  Tuż przed świętami Bożego Narodzenia w grupie starszaków i pięciolatków, odbyła się zbiórka datków dla Poli i Maksa Michalczuk - rodzeństwa zmagającego się z chorobą zespół Leigha.  Najstarsze przedszkolaki z grupy Sowy Mądre Głowy podczas spotkania opłatkowego ze swoimi rodzicami wystawiły Jasełka. Biletem wstępu była przysłowiowa cegiełka wrzucona do puszki. 
  Rodzice "Tygrysków" przyłączyli się do akcji poprzez zakup świątecznej dekoracji, przygotowanej przez ich dzieci.
   Łącznie udało się zebrać 600 zł. Pieniążki zostały przesłane na konto fundacji, do ktorej należy rodzeństwo. Niżej przedstawiamy podziękowania od rodziców Poli i Maksa, umieszczone w internecie. 

  "Myśle sobie czasem jak ja spłacę dług, który zaciągam każdego dnia. Jak podziękuje za to wszystko, jak bardzo wspieracie i jak pomagacie nam walczyć ... 

  Ja wiem ze zespołu Leigha nie da się pokonać, ale dzięki tym przedświątecznym akcjom wiem tez, ze nasze święto życia będzie mogło trwać może odrobine dłużej. Ze mamy szansę coś planować, nie bać się o rehabilitacyjne jutro... Z pomocą wszystkich naszych Mikolajow możemy, jak już przyjdzie sen- spać odrobinę spokojniej.

  Jesteśmy bardzo wzruszeni i bardzo dziękujemy. Doceniamy wysiłek, zaangażowanie i wrażliwość waszej przedszkolnej społeczności Aukcja charytatywna dla Poli i Maksa - Obrazek 1❤️
  Niech Wasze święta będą bardzo udane !"

                                                     Aukcja charytatywna dla Poli i Maksa - Obrazek 2 

   

 • Życzenia Świąteczne

  22.12.2017

  Niech moc wigilijnego wieczoru przyniesie spokój i radość, niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje wszystkich pomyślnością i szczęściem.

  Magicznych świąt i cudownych chwil w nadchodzącym roku, wszystkim dzieciom i ich rodzinom życzą: Dyrekcja i Pracownicy Przedszkola nr 1, im. Kubusia Puchatka w Sławnie.

 • Przedszkolna Wigilia

  19.12.2017

  We wtorek, 19 grudnia odbyła się nasza Przedszkolna Wigilia, w której uczestniczyły dzieci ze wszystkich grup wiekowych, zaproszeni rodzice oraz pracownicy przedszkola. Tradycyjnie już, uroczystość rozpoczęła się przedstawieniem jasełkowym, przygotowanym przez panie i dzieci z grupy Sowy. Następnie w koncercie kolęd zaprezentowali się uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej ze Sławna a tym samym absolwenci naszego przedszkola. Nie mogło też zabraknąć wspólnego wigilijnego posiłku. Na zakończenie spotkania na naszych milusińskich czekała miła niespodzianka - drobne upominki, które zostawił . . . Święty Mikołaj.  Panujący nastrój w pełni oddawał świąteczną atmosferę.

  Zapraszamy do galeii zdjęć. 

 • Podziękowania

  16.12.2017

  Po raz kolejny w naszym przedszkolu odbył się Kiermasz Świąteczny. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, pracownikom przedszkola, dzieciom oraz gościom przedszkolnego kiermaszu świątecznego za zaangażowanie, ofiarność i wsparcie finansowe.

  Szczególne podziękowania kierujemy do rodziców, którzy dodatkowo, upiekli i dostarczyli na kiermasz przepyszne, domowe ciasta. W tym roku w pieczenie ciast zaangażowali się rodzice: Tymka Łuczaka, Hani Szarmach, Tymka Bąk, Gabrysi Kraska, Fabiana i Igora Fuławka, Leny Gałkowskiej, Daniela Oliwy, Niny Machnackiej, Ani Fikus, Julii i Zuzi Labuda, Bartka Grędy, Borysa Sobczak, Michaliny Ławniczak. 

  Fundusze zebrane podczas kiermaszu zasilą konto Rady Rodziców i zostaną przeznaczone na potrzeby dzieci i przedszkola. 

   

strona:

Kontakt

 • Przedszkole Nr 1, im. Kubusia Puchatka
  Przedszkole nr 1
  ul. Wojska Polskiego 2
  76-100 Sławno
 • 059 810 78 80

Czwartek 24.05.2018

liczba odwiedzin: 488678

Informacja prawna